NICOLAS

Autor, trochu excentrik, příležitostný filozof, marketer, podnikatel.

Kdo jsem, co dělám a můj příběh

Jsem Nicolas Vrba a v roce 2012 se mi podařilo vletět do světa profesionálního marketingu a obchodu, když jsem vytvořil několik webů, které nikoli náhodou přitáhly pozornost desítek až stovek tisíc lidí. Tyto weby jsem následně prodal a získal práci marketingového poradce v Praze.

S jediným kolegou jsme v průběhu několika let společně vytvářeli na koleni online marketingové oddělení v digitální agentuře Fresh Services. Pracovali jsme pro spoustu společností včetně známějších jmen jako Metrostav Development a.s., ERGO Pojišťovnu a.s., síť poliklinik AGEL, Biodermu, Českomoravskou záruční a rozvojovou banku a další.

Na téma marketingu jsem mnohokrát psal, publikoval a také několikrát přednášel. (Více zde) Byla to prostě jízda. Přes to všechno jsem ale došel do bodu, kdy jsem začal hledat něco ještě víc. Hlubší smysl.

V létě 2017 jsem se proto rozhodl, že chci sám sebe vytrhnout ze svého každodenního kontextu a zaběhlých procesů, a společně s pár přáteli jsem se vydal na několik měsíců pracovat do New Jersey, USA, a to na rodinnou farmu. Místo kancelářské práce jsem nakládal bedny s ovocem a zeleninou, vážil a prodával jablka a broskve, pomáhal na farmářských trzích nejen v NJ ale i New Yorku a dalších místech. Byla to ohromná zkušenost.

Po návratu jsme se příliš neohřáli, strávili jsme doma cca dva týdny a odletěli jsme na více než měsíc do Japonska a Thajska a to i s menší zastávkou na Velké čínské zdi.

Bylo to právě na cestách, kdy jsem se začal znovu věnovat psaní o životě a všech důležitých životních tématech. To postupně vedlo k založení Deníku člověka, stránky, kterou dnes odebírá přes 30 000 fanoušků v České a Slovenské republice. V rámci projektu jsem vydal také tištěnou knihu, která během 2 týdnů prodala tisíc kusů.

Vzhledem k tomu, že DČ začaly číst především ženy, je dnes věnován hlavně lásce a partnerství. Kromě toho ale píšu i o dalších věcech, které zase naleznete zde na blogu nebo mých osobních profilech.

Mým cílem a posláním je inspirovat lidi, aby byli více sami sebou, autentičtí a upřímní k sobě, druhým i světu, a aby dělali to, co skutečně chtějí, a dosáhli tak znovu štěstí a radosti ze života.

Čím pokračovat dál...

Moje "proč"
Aneb proč ty vstáváš ráno z postele?

Co je Deník člověka?
Jak to celé vzniklo a oč se jedná?