NICOLAS

Autor, konzultant, marketer, podnikatel, trochu excentrik, příležitostný filozof, komediant.

Navzdory všem těmto pozlátkům jen mírně vyšinutý, tvořivý a lehkomyslný mladík s velkým smyslem pro humor.

Kdo jsem, co dělám a co z toho můžeš mít 

Dřív než cokoli, pokud chceš zůstat v obraze s nejaktuálnějším děním, připoj se ke komunitě mých úžasných odběratelů a získej vše jako první.

Jsem Nicolas Vrba a v roce 2012 se mi podařilo vletět do světa profesionálního marketingu a obchodu, když mnou vytvořené webové stránky přitáhly pozornost stovek tisíc lidí. Tyto weby jsem prodal a získal práci marketingového poradce.

S jediným kolegou jsme v průběhu několika let vytvářeli na koleni online marketingové oddělení v digitální agentuře. Pracovali jsme pro různé společnosti včetně známějších jmen jako Metrostav Development a.s., ERGO Pojišťovnu a.s., síť poliklinik AGEL, Českomoravskou záruční a rozvojovou banku a další.

Na téma marketingu jsem mnohokrát psal, publikoval a také několikrát přednášel.

V létě 2017 jsem se rozhodl, že chci sám sebe vytrhnout ze svého každodenního kontextu a zaběhlých procesů, a společně s pár přáteli jsem se vydal na několik měsíců pracovat do New Jersey, USA, a to na rodinnou farmu.

Po návratu jsme se příliš neohřáli a odletěli jsme na více než měsíc do Japonska, Thajska a Číny.

Bylo to právě v těchto dobrodružných časech, kdy jsem se začal znovu věnovat psaní. To vedlo k založení Deníku člověka, stránky, kterou dnes odebírá 30 000 fanoušků v České a Slovenské republice.

Vzhledem k tomu, že DČ začaly číst především ženy, je dnes věnován hlavně lásce a partnerství. Kromě toho píšu i o dalších věcech, které zase naleznete zde na blogu.

Mým cílem a posláním je inspirovat lidi, aby našli cestu zpátky k sobě, aby byli sami sebou, autentičtí a upřímní, a aby následovali sebe a dělali to, co skutečně chtějí, a dosáhli tak znovu štěstí a radosti ze života skrze projevení své skutečné podstaty.

Čím pokračovat dál...