Deník člověka má za sebou doposud největší úspěch. Milí čtenáři Jiří Trojan a Helča, kteří se poznali v naší diskusní skupince, se v sobotu 19. října 2019 vzali. Slovy našeho skvělého Jirky:

„Pro ty, co nepostřehli všechny naše životní události, trochu připomeneme, že jsme se seznámili zde v Deníku člověka. Na naší společné cestě překonali několik překážek, jako byla třeba 300 kilometrová vzdálenost našich bytů a pracovišť.

Protože jsme opravdu chtěli a nejen snili, vše jsme včera dovršili vážným životním krokem a tak Vám teď můžeme ukázat pár fotek z naší svatby. Zároveň chceme všem těm, co se bojí nebo váhají, dát tímto příklad, že pokud se opravdu chce a člověk svá slova myslí vážně, jde splnit vše, co si člověk vysní.

Ještě jednou krásné ráno z Mariánských Lázní přejí Jiří a Helena Trojanovi.“

Popřejte společně s námi Jiřímu a Helence v komentářích.🙏

Hodně společného štěstí a lásky přejeme za celý tým Deníku člověka a celé naše Společenství… Ať vám to vydrží a máte úžasné společné dny.

Pozn. Pro ty, kteří nevědí, oč běží, Deník člověka je volnočasový projekt, který jsem spustil v roce 2017. Sdružuje v současnosti asi 40 000 čtenářů napříč česko-slovenským internetem a diskusní skupinu asi o 6000 členech. Více zde.